להפתיע את הילד עם טיול משפחתי בטבע עם קראוון

קראוון

אם תחשבו על זה לרגע, זיכרונות הילדות המהנים, המיוחדים והברורים ביותר שלכם, הם מאותם טיולים משפחתיים, בדרך כלל לא מבתי מלון מסודרים, אלא דווקא טיולי טבע, קמפינג על חוף הכנרת, או אפילו טיול רגלי של יום אחד עם כל בני המשפחה. לא לחינם אלו הם הזיכרונות הבולטים ביותר שלנו, שכן כל טיול כזה הוא חוויה משפחתית חזקה שנותרת איתנו לאורך שנים רבות וממלאת אותנו כילדים בהמון שמחה. כעת, זהו תורכם כהורים, להעניק לילדים שלכם את אותם זיכרונות, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר קרוואנים נגררים לטיול בכל רחבי הארץ.

קרוואן בסיסי או מפואר לטיול משפחתי

קרוואן נגרר להשכרה, כשמו כן הוא, הוא קרוואן המוצמד אל הרכב הפרטי באמצעות וו גרירה, ובתוכו מיטות, שולחן אוכל, מטבחון, חדר שירותים ומקלחת, מיזוג אוויר ואפילו מערכות שמע ווידאו. יש כמובן מגוון רחב של דגמי קרוואנים נגררים לטיול, אבל בכל הקשור לטיולים משפחתיים בטבע, אין כל צורך בקרוואן מפואר ויוקרתי, והדגם הבסיסי ביותר יכול בהחלט לספק לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להעניק לילדיכם זכרון ילדות יוצא דופן, ובאותה הזדמנות גם לייצר חוויה מהנה לכל המשפחה.

תחושת החמימות והאחווה המשפחתית

אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בטיולים משפחתיים אלה, הוא תחושת החמימות והאחווה שממלאת אותנו כשאנו ביחד, נהנים זה עם זה. קרוואן הוא למעשה בית קטן שמאחד בין כל בני המשפחה, מעניק לנו את כל הנוחות לה אנו זקוקים ומאפשר לנו ליהנות מחוויית הטיול והטבע בצורה מלאה, אך גם נוחה. את הקרוואן תוכלו לקחת איתכם לכל מרחב, לרבות חוף הכינרת, גדות נחל, שמורות טבע, יערות וחורשות, מתחמי קמפינג ייעודיים ועוד.

בחירת הקרוואן המתאים לכם

השכרת קראוונים נגררים אפשרית דרך חברות ייעודיות המציעות בדיוק את השירות הזה, ובדרך כלל תצענה לכם שלושה ארבעה דגמים אפשריים בהתאם למספר המטיילים הצפויים להשתמש בקרוואן וכן בהתאם לרמת הפאר והנוחות שאתם מעוניינים ליהנות ממנה בטיול. קחו בחשבון את ההתאמה של הקרוואן לרכב, וודאו שיש לכם וו גרירה ושהרכב יכול לשאת את הקרוואן הנבחר.