עבודות יצירה ליום הולדת נסיכות

יצירה ליום הולדת נסיכות

ילדות שאוהבות נסיכות רוצות בדרך כלל לחגוג יום הולדת עם עבודות יצירה. אבל איך מוצאים את העבודות המושלמות ומה הופך אותן למתאימות עבור ימי הולדת? הנה כמה הצעות מיוחדות ומקוריות

מסיבת יום הולדת נסיכות היא בעלת מאפיינים מיוחדים שמחייבים את ההורים בהכנה מוקדמת. כדאי להגדיר את אופי האירוע כבר בשלב עיצוב ההזמנות, ולהשתמש בכמה שיותר אלמנטים מלכותיים. אפשר למשל לשלב על גבי ההזמנה ליום ההולדת תמונות של כתר, נסיכות, ארמונות ועוד. מומלץ להדפיס את ההזמנות על בריסטול ורוד או סגול ולא לשכוח לפזר נצנצים או כוכבים.

אחרי ההזמנות אפשר להתחיל לתכנן את האירוע עצמו. ביום הולדת נסיכות אין מקום לפשרות וכדאי לתת עדיפות לכמה סוגים של עבודות יצירה:

א. עמדות איפור – כל החברות של כלת יום ההולדת ישמחו להתייצב ליד עמדת האיפור. מה שאתם צריכים להכין בשביל יום הולדת נסיכות הם צבעי פנים, מברשת צביעה, עיפרון שחור ואודם. בעזרת העיפרון השחור אפשר לצייר פרחים וכתרים על הלחיים של הילדות, או להצמיד עלי כותרת שהן אספו לבד כדי ליצור מראה טבעי ונחמד.

ב. זרים – כדאי לנצל את ההזדמנות ולעודד את הילדים שמגיעים ליום ההולדת להכין לבדם זרים. אפשר ללקט מראש פרחים וצמחים שמתאימים לשזירה בתוך זר, או לתת לילדים לחפש פרחים שמוצאים חן בעיניהם בגינה או בפארק.

ג. סדנאות בישול – גם נסיכות צריכות לאכול ולא כדאי לוותר על סדנאות בישול בגלל שמדובר על יום הולדת נסיכות. כאן לא מדובר ממש על עבודות יצירה, אלא יותר על פעילות שתרכז סביבה את כל הילדים ביום ההולדת. אפשר לבחור בין סדנאות בישול בסגנונות שונים כמו עוגות, שוקולדים וממתקים. סדנאות הבישול מתאימות לכל הגילאים והן בדרך כלל מועברות על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

איך מכינים את הארמון של הנסיכה?

הדרך הנכונה לארגן יום הולדת נסיכות היא לייצר אשליה אמיתית ככל האפשר. את המטרה הזו משיגים לא רק באמצעות ההזמנות והבחירה בעבודות יצירה מסוימות, אלא גם בעזרת עיצוב חלל הפנים. כדאי להשקיע בעיצוב כדי לתת לנסיכה ולמוזמנים תחושה שהם נמצאים בתוך ארמון. אפשר לעשות את זה באחד החדרים בבית, בסלון, בחצר או באולם אירועים.

הצבעים המתאימים ליום הולדת נסיכות הם ורוד, סגול, לבן, כסף וזהב. את הצבעים האלה אפשר לשלב בפינת האיפור והפרחים, אך בחלל הפנים עדיף להשתמש ב-2-3 צבעים בלבד כדי למנוע עומס ובלבול.

מומלץ למקד את תשומת הלב לנסיכת יום ההולדת ולשדרג את השולחן המרכזי שבו מניחים את העוגה. את זה עושים עם תמונות דקורטיביות בתוך מסגרת מלכותית ועם תוויות מזון ליד המאכלים ובקבוקי השתייה. חוץ מזה, תנו לנסיכת יום ההולדת לבחור את הבגדים ופרגנו לה עם כתר וגלימה.