רעיונות ליום הולדת 11 בנות

ימי הולדת לבנות

יום הולדת 11 זה יום הולדת שצריך להיות מצד אחד לא ילדותי מדי, ומצד שני זה מבוגר מדי. יום הולדת נסיכות והלו קיטי כבר לא כ"כ מדבר אל הבנות בגיל הזה, וצריך למצוא נושא למסיבה שהן מתחברות אליו וקשור לאישיות שלהן. בדיוק בשביל זה אספנו כמה רעיונות ליום הולדת 11 של בנות שיכולים להתאים לכם בול למסיבה בגיל הזה.

 

רעיונות ליום הולדת בנות גיל 11

יום הולדת ספא

חוץ מהמובן מאליו שעליו חושבים כשמדברים על ספא – מניקור פדיקור, יום הולדת ספא יכול לכלול גם ציורי פנים. (ילדים מתים על זה!) וכמובן גם פן לשיער ובייביליס לכל המשתתפות, כך שכולן יוצאות מיום ההולדת הזה יפייפיות ממש!

 

מסיבת בריכה

מסיבות בריכה מתאימות לילדים בכל הגילאים. אפשר לערוך אותן בבריכה המקומית, או לשכור וילה עם בריכה. אם יש לכם חצר אפשר גם לשכור בריכה לחצר. תוסיפו לבריכה מוזיקה טובה, ארטיקים, ממתקים ועוד דברים טובים ותקבלו מסיבת יום הולדת כיפית במיוחד במינימום מאמץ.

 

יום הולדת מהסרטים

בין אם זה לשבור את הקרח, מיניונים או גאליס – כולם אוהבים לראות סרט טוב. ארגנו צפיה בסרט האהוב על ילדת היום הולדת בסלון, חצר, או שכרו אולם בקולנוע. קשטו את החדר בקרטוני פופקורן, תמונות של מצלמות, שחקני קולנוע, דמויות מסרטי אנימציה ועוד. אפשר לשלב במסיבת פיג'מות ולראות סרטים אל תוך הלילה.

 

רעיונות ליום הולדת לבנות בנות 11

יש ים של רעיונות שיכולים להתאים ליום הולדת לבנות בגיל 11, פשוט תחשבו למה ילדת יום ההולדת הכי מתחברת ומה מעסיק אותה כרגע בחיים, ותנסו לבנות סביב הנושא הזה מסיבה. ואם אתם צריכים עזרה – מוזמנים תמיד להתייעץ איתנו! יום הולדת שמח!