5 רעיונות ליום הולדת מושלם לחברה טובה!

רעיונות ליום הולדת לחברה טובה

כשחברה טובה חוגגת יום הולדת זה תמיד כיף! יש לך הזדמנות להראות לה כמה את אוהבת אותה ומעריכה את הקשר שלכן, ועל הדרך לבלות ביחד. תהיי בטוחה שהיא גם תזכור לך מה ארגנת לה בכל יום הולדת.. אז אם את מחפשת רעיונות למשהו לארגן לחברה טובה בקלות, אספנו עבורך כמה רעיונות ליום הולדת לחברה טובה:

 

חופשה משותפת

תכנני חופשה משותפת או רק שתיכן או עם כל החברות שלכן! סוף שבוע באילת, לילה בוילה או אפילו קמפינג בכנרת יכול להיות בילוי מושלם ותירוץ טוב לצאת קצת מהבית ולשנות נוף. תכינו לכן לטיול אוכל שאתן אוהבות, מוזיקה טובה וכמובן תעשו מלא שטויות וצחוקים כל הדרך.

 

חפשי את המטמון

המשחק שאף פעם לא מתיישן… את יכולה לארגן לחברה שלך משחק של חפשי את המטמון כשבכל תחנה היא מוצאת פתק עם ברכה קצרה ומשהו קטן (זה יכול להיות אפילו שוקולד, תמונה שלכן יחד וכו') ובתחנה האחרונה מחכה לה הפתעה גדולה שזה או המתנה שלכן, או פיקניק מושקע, ארוחה, או שאר החברות בהפתעה. אפשר לעשות את המשחק בבית ספר, בשכונה, או אפילו בבית.

 

מלא, אבל מלא בלונים

אין כמעט אנשים שלא אוהבים בלונים, ויום הולדת זה בדיוק היום המושלם לתת אותם ולשמח. את יכולה לבחור בין בלונים בצבעים שונים, או לעשות סט של שני צבעים (כמו לבן וורוד למשל) תלוי בטעם שלך ובטעם של החברה כמובן. את הבלונים אפשר להביא לבית ספר, מקום עבודה, צבא או בבית. (תלוי בנות כמה אתן ואיפה אתן נפגשות) והכי כיף – למלא לה את כל החדר בבלונים!

 

מסיבת הפתעה

אין כמו מסיבת הפתעה מושקעת כדי להראות לחברה טובה כמה את אוהבת אותה ומוכנה להשקיע בה. ארגני את כל החברים שלה, קצת נשנושים, מוזיקה, ופעולת הסחה טובה כדי שהיא לא תחשוד- ויש לך מסיבה!

רעיונות ליום הולדת לחברה טובה

תגשימי לה חלום

זוכרת את המקום ההוא שהיא תמיד רצתה ללכת אליו אבל לא הלכה? הסרט שממש רצתה לראות אבל לא יצא לה? הבגד שהיא ממש רצתה לקנות אבל לא קנתה? בתור חברה טובה שלה, את מכירה אותה יותר טוב מכל אחד אחר ובטוח שתצליחי לחשוב על משהו שהיא ממש רוצה ועוד לא הצליחה/הספיקה לעשות. זאת ההזדמנות שלך להפתיע אותה ובגדול.

 

שלל רעיונות ליום הולדת לחברה טובה

כמובן שיש עוד הרבה רעיונות ליום הולדת לחברה טובה שאת יכולה לעשות, ואם קשה לך להחליט פשוט תחשבי מה היא הייתה הכי אוהבת. ואל תשכחי שזה לא באמת משנה מה את עושה, מה שחשוב זה שהיא תרגיש שהיא חשובה לך ביום הזה.